Prijavite se Srpski English

NAGRADNI KONKURS za učenike od V do VIII razreda osnovne škole


Poziv za nagradni konkurs možete pogledati OVDE

Pravila i uslove konkursa možete pogledati OVDE

 

Tema konkursa “SKRIVENE TAJNE SRPSKIH MUZEJA.” ima za cilj da učesnik na svoj način istraži, prouči i opiše njemu interesantan predmet iz muzejske zbirke. 

Objedinjeni pregled muzeja u Srbiji (129) možete videti na naslovnoj strani web portala www.turistickiklubsrbije.rs u okviru rubrike „Korisne informacije o Srbiji“.  

   - slanje i prijem radova u periodu od 1.2. - 10.3.2016. godine.  

   - glasanje počinje 11.3.2016. godine i traje do 24:00h dana 11.4.2016. godine. 

 

Napomene:

   - jedan učesnik može učestvovati sa jednim radom na datu temu

   - jedan glasač može glasati najviše tri puta sa svog naloga na društvenoj mreži Facebook, jedan glas vredi 5 poena

   - radovi su postavljeni na osnovu vremena pristizanja dok će rang lista biti formirana na osnovu glasanja 

   - organizatori nagradnog konkursa su portal www.turistickiklub.rs i Udruženje Prijatelja dece opštine Voždovac - Beograd.

 

Prijatelji nagradnog konkursa:

Muzej istorije Jugoslavije Beograd

Muzej žrtava genocida Beograd

Etnografski muzej u Beogradu

Narodni muzej u Kragujevcu

Narodni muzej u Zrenjaninu

Narodni muzej u Beogradu

Narodni muzej Toplice

Narodni muzej Kruševac

Muzej Vuka i Dositeja u Beogradu

Muzej Jadra iz Loznice

Narodni muzej Kraljevo

Muzej savremene umetnosti u Beogradu

Galerija Matice srpske u Novom Sadu 

Narodni muzej Kikinda

Pedagoški muzej Beograd

Pozorišni muzej Vojvodine

Muzej Vojvodine 


Glasove žirija možete pogledati OVDE


RANG LISTA UČESNIKA

RANG LISTA ODELJENJA

RANG LISTA ŠKOLA

R.Br. Rad (Klikni za pregled) Poeni Nagrada
1 Detelina Dunja V3 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 14210 Učesnici - 1. nagrada
2 Ronaldo VI4 OŠ Ujedinjene nacije Beograd 12900 Učesnici - 2. nagrada
3 Danka VIII4 OŠ Živko Ljujić Nova Varoš 9915 Učesnici - 3. nagrada
4 Kika pesma Anabela VI2 OŠ Jovan Popović Kikinda 6065 Učesnici - 4. nagrada
5 Ksenija V3 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 4060 Učesnici - 5. nagrada
6 Ćomi VI1 OŠ Branko Radičević Savino Selo 3950 Učesnici - 6. nagrada
7 Paf Bojana VIII2 OŠ Ratko Pavlović Ćićko Prokuplje 3890 Učesnici - 7. nagrada
8 Anica VI2 OŠ Živko Tomić Donja Šatornja 3865 Učesnici - 8. nagrada
9 Fića VI2 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 3265
10 Tanja VII OŠ Miladin Bučanović Majdanpek 3115
11 Loznički šanac Jovana VIII1 OŠ 14 Oktobar Draginac 2835
12 Tara 25 VII2 OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 2370
13 Aleksandar VIII2 OŠ Bora Stanković Leskovac 2275
14 Teodora VII3 OŠ Josif Kostić Leskovac 2275
15 Đurđica VII1 OŠ Sutjeska Raška 2195
16 Devojka na studencu Teki V2 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 2135
17 Jelena VIII3 OŠ Braća Nedić Osečina 2025
18 Biser V3 Anđela OŠ Desanka Maksimović Požarevac 1780
19 Lenka VII1 OŠ Ivo Lola Ribar Novi Sad 1595
20 Amulet Nevena VII2 OŠ Božidar D Kozica Požarevac 1555
21 Istorija kinematografije kroz objektiv jednog kinematografa VI6 Momir OŠ Svetozar M Toza Novi Sad 1325
22 Magija maske Dogona Ivan VI4 OŠ Despot S Lazarević Beograd 1295
23 Vanja VII OŠ Miladin Bučanović Majdanpek 1265
24 Fibula Višnja VI3 OŠ Dragomir Marković Kruševac 1200
25 Stanislav Binički Sofija VII1 OŠ Vasa Pelagić Padež 1120
26 Portret moja žena Anči V2 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 1085
27 Maksim V2 OŠ Nikola Tesla Novi Sad 1070
28 Ćilim Radmila VII OŠ Ratko Pavlović Ćićko Prokuplje 985
29 Slakica VIII1 OŠ Ivo Andrić Pranjani 940
30 Petra 24 VII2 OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 840
31 Veliko blago Jarka VII5 Iva OŠ Đorđe Natosević Novi Sad 825
32 Divlja mačka Andreja V1 OŠ Jovan Popović Kikinda 800
33 Stiven VI OŠ Miladin Bučanović Majdanpek 750
34 Liza VI3 OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 680
35 Stablo porodice iz Stapara Maki V2 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 565
36 Moj mamut Irina V2 OŠ Nikola Tesla Novi Sad 545
37 Jovanica VI3 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 530
38 Miloš VI OŠ Miladin Bučanović Majdanpek 520
39 Slepi miševi Srećko VII1 OŠ Jovan Popović Kikinda 415
40 Marta VI4 OŠ Živko Ljujić Nova Varoš 345
41 Proglašenje Dušanovog zakonika Anja VI2 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 345
42 Videla sam što ni u snu nisam snila Stefan VI2 OŠ 14 Oktobar Draginac 335
43 Sova Utina grupni rad VI1 OŠ Jovan Popović Kikinda 290
44 Fudbal Lazar VI2 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 290
45 Karolina VI OŠ Miladin Bučanović Majdanpek 285
46 Jevreji na vodama vavilonskim Angelina VI2 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 285
47 Anastasija VI4 OŠ Živko Ljujić Nova Varoš 280
48 Jelena VII2 OŠ Braća Nedić Osečina 265
49 Dunja V1 OŠ Veselin Masleša Beograd 255
50 Nespretna panda Natalija VIIg OŠ Đorđe Natošević Novi Sad 245
51 Niki VIII2 OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 210
52 Maksim Nemanja VIII1 OŠ Vasa Pelagić Padež 205
53 Narodni život u prošlosti Ivana V2 OŠ Vasa Pelagić Padež 205
54 Anđela 27 VII2 OŠ Vuk Karadžić Knjaževac 160
55 Legenda o polifonu Gabrijela VII2 OŠ Jovan Popović Kikinda 160
56 Mina VI3 OŠ Dimitrije Todorović Kaplar Knjaževac 150
57 Grebeni Tijana V2 OŠ Vasa Pelagić Padež 150
58 Aladin Vanja V3 OŠ Desanka Maksimović Požarevac 140
59 Crni 78 V1 OŠ Sveti Sava Bajina Bašta 125
60 Anđelabratstvo VII1 OŠ Bratstvo Zvonce 110
61 Sara V2 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 110
62 Jovana VIII1 OŠ Ivo Andrić Pranjani 90
63 Kika Darko VII2 OŠ Jovan Popović Kikinda 85
64 Tia Sonja i Anastasija V1 OŠ Feješ Klara Kikinda 85
65 Ivan VI4 OŠ Živko Ljujić Nova Varoš 80
66 Anđela B V4 OŠ Đorđe Natošević Novi Sad 80
67 Sove Snežana V1 OŠ Jovan Popović Kikinda 80
68 Kapa zlatara Aleksandra VII2 OŠ Jovan Popović Kikinda 80
69 Tia i Marina V1 OŠ Feješ Klara Kikinda 75
70 Stefan OŠ Miladin Bučanović Majdanpek 60
71 Stupa Mina V2 OŠ Vasa Pelagić Padež 55
72 Pisaća mašina Marko VII1 OŠ Jovan Popović Kikinda 45
73 Luka OŠ Zmaj Jova Jovanović Beograd van konkurencije 35
74 Anđela J OŠ Braća Nedić Osečina 30
75 Kikindski mamut Kika Kristijan V1 OŠ Jovan Popović Kikinda 30
76 Olivera VI3 OŠ Dositej Obradović Novi Sad 30
77 Marija V4 OŠ Jovan Jovanović Zmaj Đurđevo 20
78 Anđela G V3 OŠ Braća Nedić Osečina 20
79 Viktorija VI3 OŠ Braća Nedić Osečina 20
80 Jovana V2 OŠ Dimitrije Todorović Kaplar Knjaževac 20
81 Lenka VII3 OŠ Mihailo Petrović Alas Beograd 20
82 Miloš VII1 OŠ Dr Boško Vrebalov Melenci 20
83 Radoslava VI1 OŠ Jovan Jovanović Zmaj Đurđevo 15
84 Bojana VIII3 OŠ Mića Stojković Umčari 15
85 Ana VII3 OŠ Braća Nedić Osečina 15
86 Stara banatska kuća Igor V1 OŠ Jovan Popović Kikinda 15
87 Ivana V4 OŠ Jovan Jovanović Zmaj Đurđevo 5
88 Danijela VI1 OŠ Braća Nedić Osečina 5
89 Nina VI1 OŠ Braća Nedić Osečina 5
90 Elizabeta 202 V4 OŠ Sveti Sava Bajina Bašta 5
91 Kralj Milutin 13 V3 OŠ Sveti Sava Bajina Bašta 5
92 Sablja 103 V4 OŠ Sveti Sava Bajina Bašta 5
93 Kristina VIII2 OŠ Mića Stojković Umčari 5
94 Milan VII1 OŠ Mića Stojković Umčari 5
95 Jovana VI OŠ Jovan Jovanović Zmaj Mudrakovac 5
96 Kameno i metalno doba Kristina V3 OŠ Jovan Popović Kikinda 5
97 Kosti mamuta Siniša V1 OŠ Jovan Popović Kikinda 5
98 Darko OŠ Zmaj Jova Jovanović Beograd van konkurencije 5
99 Marko OŠ Zmaj Jova Jovanović Beograd van konkurencije 5
100 Matija OŠ Zmaj Jova Jovanović Beograd van konkurencije 5
101 Nikola OŠ Zmaj Jova Jovanović Beograd van konkurencije 5
102 Tamara OŠ Zmaj Jova Jovanović Beograd van konkurencije 5
103 Dejan VI1 OŠ Braća Nedić Osečina 0
104 Prakljača Zorana VI1 OŠ Braća Nedić Osečina 0
105 Katarina M OŠ Duško Radović Beograd van konkurencije 0
106 Bačvar Lazar OŠ Braća Jerković Železnik van konkurencije 0
107 Frula Lara OŠ Braća Jerković Železnik van konkurencije 0
108 Grudara Nikolina OŠ Braća Jerković Železnik van konkurencije 0
109 Mangala Ivan OŠ Braća Jerković Železnik van konkurencije 0
110 Srpska narodna nošnja Matija OŠ Braća Jerković Železnik van konkurencije 0
111 Nikola OŠ Braća Jerković Železnik van konkurencije 0
112 Ljubičica Sofija VI2 OŠ Filip Kljajić Fića Beograd 0
113 Mila LP OŠ Duško Radović Beograd van konkurencije 0
114 Petrija 13 V3 OŠ Sveti Sava Bajina Bašta 0
115 Jelena VIII2 OŠ Mića Stojković Umčari 0
116 Klara VIII2 OŠ Mića Stojković Umčari 0
117 Priča o eksponatima na Kosovu Aleksandra VIIg OŠ Leposavić Leposavić 0
118 Priča o eksponatima na Kosovu Nikolija VIIg OŠ Leposavić Leposavić 0
119 Lena OŠ Braća Jerković Železnik van konkurencije 0
120 Staša VI3 OŠ Dositej Obradović Sombor 0
121 Iva VI1 OŠ Jovan J Zmaj Kruševac Mudrakovac 0
122 Katarina VI5 OŠ Milan Đ Milićević Beograd 0
R.Br. Ustanova i Odeljenje Poeni Nagrada
1 Osnovna škola DOSITEJ OBRADOVIĆ Filipa Filipovića 3 Novi Sad V-3 18270 Ustanove - 1. nagrada
2 Osnovna škola UJEDINJENA NACIJE Borova 8 Beograd, Čukarica VI-4 12900 Ustanove - 2. nagrada
3 Osnovna škola ŽIVKO LJUJIĆ Prva Nova 18 Nova Varoš VIII-4 9915
4 Osnovna škola JOVAN POPOVIĆ Kralja Petra I 63 Kikinda VI-2 6065
5 Osnovna škola MILADIN BUČANOVIĆ Vlaole bb Majdanpek, Jasikovo, Vlaole VII-1 4380
6 Osnovna škola DOSITEJ OBRADOVIĆ Filipa Filipovića 3 Novi Sad VI-2 4185
7 Osnovna škola BRANKO RADIČEVIĆ Maršala Tita 55 Vrbas, Savino Selo VI-1 3950
8 Osnovna škola DOSITEJ OBRADOVIĆ Filipa Filipovića 3 Novi Sad V-2 3895
9 Osnovna škola RATKO PAVLOVIĆ ĆIĆKO Miloša Obilića 19 Prokuplje VIII-2 3890
10 Osnovna škola ŽIVKO TOMIĆ Donja Šatornja bb Topola, Donja Šatornja VI-2 3865
11 Osnovna škola VUK KARADŽIĆ Omladinska 3 Knjaževac VII-2 3370
12 Osnovna škola 14. OKTOBAR. Draginac bb Loznica, Draginac VIII-1 2835
13 Osnovna škola JOSIF KOSTIĆ Učitelja Josifa 18 Leskovac VII-3 2275
14 Osnovna škola BORA STANKOVIĆ Guberevac bb Leskovac, Guberevac VIII-2 2275
15 Osnovna škola SUTJESKA 27. novembra bb Raška VII-1 2195
16 Osnovna škola BRAĆA NEDIĆ Braće Nedić 32 Osečina VIII-3 2025
17 Osnovna škola DESANKA MAKSIMOVIĆ Šeste ličke 32 Požarevac V-3 1920
18 Osnovna škola NIKOLA TESLA Futoški put 25 a Novi Sad V-2 1615
19 Osnovna škola MILADIN BUČANOVIĆ Vlaole bb Majdanpek, Jasikovo, Vlaole VI-1 1615
20 Osnovna škola IVO LOLA RIBAR Kraljevića Marka 2 a Novi Sad VII-1 1595
21 Osnovna škola BOŽIDAR DIMITRIJEVIĆ KOZICA Bradarac bb Požarevac, Bradarac VII-2 1555
22 Osnovna škola SVETOZAR MARKOVIĆ TOZA Janka Čmelika 89 Novi Sad VI-6 1325
23 Osnovna škola DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ Nova 15 Beograd, Zvezdara VI-4 1295
24 Osnovna škola DRAGOMIR MARKOVIĆ Luke Ivanovića 3 Kruševac VI-3 1200
25 Osnovna škola VASA PELAGIĆ Padež bb Kruševac, Padež VII-1 1120
26 Osnovna škola IVO ANDRIĆ Pranjani bb Gornji Milanovac, Pranjani VIII-1 1030
27 Osnovna škola RATKO PAVLOVIĆ ĆIĆKO Miloša Obilića 19 Prokuplje VII-1 985
28 Osnovna škola JOVAN POPOVIĆ Kralja Petra I 63 Kikinda V-1 930
29 Osnovna škola ĐORĐE NATOŠEVIĆ Maksima Gorkog 54 Novi Sad VII-5 825
30 Osnovna škola ŽIVKO LJUJIĆ Prva Nova 18 Nova Varoš VI-4 705
31 Osnovna škola VUK KARADŽIĆ Omladinska 3 Knjaževac VI-3 680
32 Osnovna škola DOSITEJ OBRADOVIĆ Filipa Filipovića 3 Novi Sad VI-3 560
33 Osnovna škola JOVAN POPOVIĆ Kralja Petra I 63 Kikinda VII-1 460
34 Osnovna škola VASA PELAGIĆ Padež bb Kruševac, Padež V-2 410
35 Osnovna škola 14. OKTOBAR. Draginac bb Loznica, Draginac VI-2 335
36 Osnovna škola JOVAN POPOVIĆ Kralja Petra I 63 Kikinda VII-2 325
37 Osnovna škola JOVAN POPOVIĆ Kralja Petra I 63 Kikinda Ostalo 290
38 Osnovna škola BRAĆA NEDIĆ Braće Nedić 32 Osečina VII-2 265
39 Osnovna škola VESELIN MASLEŠA Kumodraška 72 Beograd, Voždovac V-1 255
40 Osnovna škola ĐORĐE NATOŠEVIĆ Maksima Gorkog 54 Novi Sad VII-4 245
41 Osnovna škola VUK KARADŽIĆ Omladinska 3 Knjaževac VIII-2 210
42 Osnovna škola VASA PELAGIĆ Padež bb Kruševac, Padež VIII-1 205
43 Osnovna škola FEJEŠ KLARA Dr Zorana Đinđića 9 Kikinda V-1 160
44 Osnovna škola DIMITRIJE TODOROVIĆ KAPLAR Lole Ribara 12 Knjaževac VI-3 150
45 Osnovna škola SVETI SAVA Svetosavska 76 Bajina Bašta V-1 125
46 Osnovna škola BRATSTVO Zvonce bb Babušnica, Zvonce VII-1 110
47 Osnovna škola ĐORĐE NATOŠEVIĆ Maksima Gorkog 54 Novi Sad V-4 80
48 Osnovna škola BRAĆA NEDIĆ Braće Nedić 32 Osečina Ostalo 30
49 Osnovna škola JOVAN JOVANOVIĆ - ZMAJ Kralja Petra I 59 Žabalj, Đurđevo V-4 25
50 Osnovna škola DIMITRIJE TODOROVIĆ KAPLAR Lole Ribara 12 Knjaževac V-2 20
51 Osnovna škola BRAĆA NEDIĆ Braće Nedić 32 Osečina V-3 20
52 Osnovna škola BRAĆA NEDIĆ Braće Nedić 32 Osečina VI-3 20
53 Osnovna škola DR BOŠKO VREBALOV Srpskih vladara 63 Zrenjanin, Melenci VII-1 20
54 Osnovna škola MIHAILO PETROVIĆ ALAS Gospodar Jovanova 22 Beograd, Stari Grad VII-3 20
55 Osnovna škola JOVAN JOVANOVIĆ - ZMAJ Kralja Petra I 59 Žabalj, Đurđevo VI-1 15
56 Osnovna škola BRAĆA NEDIĆ Braće Nedić 32 Osečina VII-3 15
57 Osnovna škola MIĆA STOJKOVIĆ 29. novembra 11 Beograd, Grocka, Umčari VIII-3 15
58 Osnovna škola SVETI SAVA Svetosavska 76 Bajina Bašta V-4 10
59 Osnovna škola BRAĆA NEDIĆ Braće Nedić 32 Osečina VI-1 10
60 Osnovna škola SVETI SAVA Svetosavska 76 Bajina Bašta V-3 5
61 Osnovna škola JOVAN POPOVIĆ Kralja Petra I 63 Kikinda V-3 5
62 Osnovna škola JOVAN JOVANOVIĆ - ZMAJ Blaže Dumovića bb Kruševac, Mudrakovac VI-1 5
63 Osnovna škola MIĆA STOJKOVIĆ 29. novembra 11 Beograd, Grocka, Umčari VII-1 5
64 Osnovna škola MIĆA STOJKOVIĆ 29. novembra 11 Beograd, Grocka, Umčari VIII-2 5
65 Osnovna škola FILIP KLJAJIĆ FIĆA Nikolaja Gogolja 40 Beograd, Čukarica VI-2 0
66 Osnovna škola DOSITEJ OBRADOVIĆ Slaviše Vajnera Čiče bb Sombor VI-3 0
67 Osnovna škola MILAN Đ. MILIĆEVIĆ Borivoja Stevanovića 27 a Beograd, Voždovac VI-5 0
68 Osnovna škola LEPOSAVIĆ Vojske Jugoslavije bb Leposavić VII-4 0
R.Br. Ustanova Poeni Nagrada
1 Osnovna škola DOSITEJ OBRADOVIĆ Filipa Filipovića 3 Novi Sad 26910 Ustanove - 1. nagrada
2 Osnovna škola UJEDINJENA NACIJE Borova 8 Beograd, Čukarica 12900
3 Osnovna škola ŽIVKO LJUJIĆ Prva Nova 18 Nova Varoš 10620
4 Osnovna škola JOVAN POPOVIĆ Kralja Petra I 63 Kikinda 8075
5 Osnovna škola MILADIN BUČANOVIĆ Vlaole bb Majdanpek, Jasikovo, Vlaole 5995
6 Osnovna škola RATKO PAVLOVIĆ ĆIĆKO Miloša Obilića 19 Prokuplje 4875
7 Osnovna škola VUK KARADŽIĆ Omladinska 3 Knjaževac 4260
8 Osnovna škola BRANKO RADIČEVIĆ Maršala Tita 55 Vrbas, Savino Selo 3950
9 Osnovna škola ŽIVKO TOMIĆ Donja Šatornja bb Topola, Donja Šatornja 3865
10 Osnovna škola 14. OKTOBAR. Draginac bb Loznica, Draginac 3170
11 Osnovna škola BRAĆA NEDIĆ Braće Nedić 32 Osečina 2385
12 Osnovna škola BORA STANKOVIĆ Guberevac bb Leskovac, Guberevac 2275
13 Osnovna škola JOSIF KOSTIĆ Učitelja Josifa 18 Leskovac 2275
14 Osnovna škola SUTJESKA 27. novembra bb Raška 2195
15 Osnovna škola DESANKA MAKSIMOVIĆ Šeste ličke 32 Požarevac 1920
16 Osnovna škola VASA PELAGIĆ Padež bb Kruševac, Padež 1735
17 Osnovna škola NIKOLA TESLA Futoški put 25 a Novi Sad 1615
18 Osnovna škola IVO LOLA RIBAR Kraljevića Marka 2 a Novi Sad 1595
19 Osnovna škola BOŽIDAR DIMITRIJEVIĆ KOZICA Bradarac bb Požarevac, Bradarac 1555
20 Osnovna škola SVETOZAR MARKOVIĆ TOZA Janka Čmelika 89 Novi Sad 1325
21 Osnovna škola DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ Nova 15 Beograd, Zvezdara 1295
22 Osnovna škola DRAGOMIR MARKOVIĆ Luke Ivanovića 3 Kruševac 1200
23 Osnovna škola ĐORĐE NATOŠEVIĆ Maksima Gorkog 54 Novi Sad 1150
24 Osnovna škola IVO ANDRIĆ Pranjani bb Gornji Milanovac, Pranjani 1030
25 Osnovna škola VESELIN MASLEŠA Kumodraška 72 Beograd, Voždovac 255
26 Osnovna škola DIMITRIJE TODOROVIĆ KAPLAR Lole Ribara 12 Knjaževac 170
27 Osnovna škola FEJEŠ KLARA Dr Zorana Đinđića 9 Kikinda 160
28 Osnovna škola SVETI SAVA Svetosavska 76 Bajina Bašta 140
29 Osnovna škola BRATSTVO Zvonce bb Babušnica, Zvonce 110
30 Osnovna škola JOVAN JOVANOVIĆ - ZMAJ Kralja Petra I 59 Žabalj, Đurđevo 40
31 Osnovna škola MIĆA STOJKOVIĆ 29. novembra 11 Beograd, Grocka, Umčari 25
32 Osnovna škola MIHAILO PETROVIĆ ALAS Gospodar Jovanova 22 Beograd, Stari Grad 20
33 Osnovna škola DR BOŠKO VREBALOV Srpskih vladara 63 Zrenjanin, Melenci 20
34 Osnovna škola JOVAN JOVANOVIĆ - ZMAJ Blaže Dumovića bb Kruševac, Mudrakovac 5
35 Osnovna škola FILIP KLJAJIĆ FIĆA Nikolaja Gogolja 40 Beograd, Čukarica 0
36 Osnovna škola LEPOSAVIĆ Vojske Jugoslavije bb Leposavić 0
37 Osnovna škola DOSITEJ OBRADOVIĆ Slaviše Vajnera Čiče bb Sombor 0
38 Osnovna škola MILAN Đ. MILIĆEVIĆ Borivoja Stevanovića 27 a Beograd, Voždovac 0